Чер
Вітаємо ветерана

Указом президента № 591/2010 від 30.04.2010 р. професора кафедри будівельної механіки корабля Суслова Віталія  Павловича нагороджено орденом «За заслуги III ступеня». Цю нагороду ветеран Великої Вітчизняної війни  отримав за бойові заслуги перед державою в тяжкі роки боротьби з фашизмом.

Veteran

У серпні 1941 р. Віталій Павлович  пішов добровільно  в діючу армію з другого курсу Миколаївського кораблебудівного інституту (МКІ). Приймав участь у бойових діях до кінця війни, був  поранений. За подвиги  під час війни отримав бойові нагороди: ордени «Славы III степени» і «Отечественной войны 1 степени», медалі «За отвагу», «За оборону Москвы», «За взятие Кенигсберга», «За победу над Германией» та інш.

Після демобілізації у грудні 1945 року продовжив навчання в рідному інституті, який  успішно  закінчив у 1949 році.
В МКІ Віталій Павлович  пройшов шлях від старшого лаборанта до завідуючого кафедри будівельної механіки  корабля, захистив кандидатську і докторську дисертації, отримав вчене звання професора. За сумісництвом працював деканом кораблебудівного факультету, проректором з навчальної і наукової роботи.Його сумлінна праця відмічена  трудовими нагородами: орденом  «Знак почета», Грамотою Ради міністрів України. У 1983 році йому присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України». Нині Віталій Павлович  продовжує  працювати  професором на кафедрі, завідувачем якої був  більше тридцяти років.
Бажаємо  заслуженому  ветерану війни і праці міцного здоров’я і успіхів  у підготовці спеціалістів для суднобудування.

Завідувач кафедри будівельної механіки корабля Л.І. Коростильов