Чер
"Макаровські читання". 27-28 травня

27-28 травня у приміщенні Вченої ради відбулися "Макаровські читання" - Форум студентів, аспірантів та молодих учених НУК. Організатором форуму віступила Рада молодих науковців (голова - к.т.н. Гайша О.О.) сумісно з Науково-дослідною частиною (начальник - к.т.н. Рижков С.С.). На форумі були представлені наукові роботи, що ведуться студентами та аспірантами НУК.

З доповідями виступили молоді науковці усіх, без виключення, інститутів та факультетів, але набільш активними виявилися представники Інституту автоматики та електротехніки, а також Інституту заочної та дистанційної освіти. Усі роботи викликали значний інтерес у аудиторії, і, навіть, кілька запеклих дискусій по суті досліджень. В цілому, атмосфера на заході була дружньою і головна мета - створення єдиного інформаційного простору для молодих вчених НУК ( просто кажучи - знайомство один з одним) - була досягнута в повній мірі.

Тези, подані учасниками, опубліковані у збірнику матеріалів форуму, які надані кожному учасникові, і будуть розміщені на офіційному сайті НУК nuos.edu.ua. Приєднуйтесь до компанії молодих науквоців наступного року, ну а учасникам форуму побажаємо успіхів у подальшій роботі.

Аспірант кафедри будівельної механіки корабля Кораблебудівного інституту Соков  Валерій Миколайович приймає активну участь  в наукових  конференціях. На  Форумі  молодих науковців НУК «Макаровські   читання» він виступив з доповіддю «Застосування формули Нейбера  для типового вузла».

Кафедра виконує  науково-дослідницьку роботу  «Удосконалення методів розрахунку  граничної й утомної міцності конструкцій корпусів суден на основі  моделювання  експлуатаційних навантажень», науковий керівник теми д.т.н.  Коростильов Л. І.