Жов
ІІ міжнародна конференція «Іновації в суднобудуванні та океанотехніці»

5-7 жовтня відбулася ІІ міжнародна конференція «Іновації в суднобудуванні та океанотехніці» у головному корпусі НУК. Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет кораблебудування, Академія наук суднобудування України, Міністерство промислової політики України, Національна Академія наук України, Міжнародна академія морських наук, технологій та інновацій, Миколаївська обласна державна адміністрація, Миколаївський виконавчий комітет міської ради.

Учасниками виступили науковці з України - Миколаєва, Херсона; Росії - представники компанії «Tesis», Москва (секція «Безпека мореплавства» - голова проф. Король Ю.М.).

Робота конференції проходила за наступними напрямками:

Інноваційні технології у суднобудуванні та судноремонті;

Сучасні методи досліджень у конструюванні і проектуванні суден та об'єктів океанотехніки;

Новітні технології і матеріали у судновому машинобудуванні;

Інноваційні засоби удосконалення суднових енергетичних установок та систем;

Холод на транспорті, в енергетиці та агропромисловому комплексі;

Екологічна безпека в суднобудуванні та об'єктах океанотехніки;

Безпека мореплавства;

Інновації в суднових електротехнічних системах та автоматиці;

Керування проектами та програмами у суднобудуванні;

Інвестиційно-інноваційний розвиток суднобудування та морського транспортного комплексу;

Інновації в системі кораблебудівної освіти;

Морське транспортне право.