Керівництво кафедри конструкції корпусу корабля

КОРАБЛЕБУДІВНИЙ ІНСТИТУТ

КАФЕДРА КОНСТРУКЦІЇ КОРПУСУ КОРАБЛЯ

Завідувач кафедри

Коробанов Юрій Миколайович

Професор кафедри конструкції корпусу корабля, доктор технічних наук

Народився у 1947 р., м. Конотоп Сумської обл.

Закінчиву 1971 році Миколаївський кораблебудівний інститут ім. адм. С.Й.Макарова по спеціальності "Суднобудування і судноремонт".

Аспірант кафедри конструкції корпусу та суднових пристроїв Миколаївського кораблебудівного інституту ім. адм. С.Й. Макарова (1971-1974).

Асистент кафедри конструкції корпусу й суднових пристроїв Миколаївського кораблебудівного інституту ім. адм. С.Й. Макарова (1974-1976).

Старший викладач, доцент кафедри конструкції корпусу и суднових пристроїв, кафедри проектування суден й суднових пристроїв, кафедри морських технологій МКІ (УДМТУ) (м. Миколаїв, 1976-1993).

Доцент, професор кафедри морських технологій, УДМТУ (1996-1999).

Завідувач кафедри конструкції корпусу корабля НУК (УДМТУ) (1999 – до тепер).

Вчений ступінь кандидата технічних наук присуджений в 1974 році, вчене звання доцента присуджено у 1980 році.

Докторант зі спеціальності «Механіка та конструювання суден» (1993-1996).

Вчений ступінь доктора технічних наук присуджено в 1997 році, вчене звання професора присуджено в 2001 році.

Напрям наукової діяльності – методологія оптимального проектування гнучких і еластичних конструкцій суден та кораблів. За цим напрямку підготовлено 2 кандидата технічних наук.

Монографії «Судовые устройства. Справочник”. Видавництво “Судостроение”, Ленінград, 1987 р. у співавторстві Александров М.М., Бугаєнко Б.А.,Жуков Ю.Д., Зайцев В.В.; «Суда - газовозы» (Л., «Судостроение», 1990) у співавторстві з Зайцевим В.В.; Морской энциклопедический словарь (А-И), V1, Судостроение, судовое машиностроение, морское приборостроение, В-во “Судостроение”, Ленінград, 1991 р. в складі авторського колективу.

Навчальні посібники: «Расчеты судовых осесимметричных мягких оболочек». (МКІ, 1978р.). Співавтори: Магула В.Э., Шпаков В.П.; «Проектирование мидель-шпангоутов и конструктивных элементов грузовых танков судов-газовозов». (МКІ,1981р.), співавтор: Зайцев В.В.; «Узлы и контсрукции судов-газовозов», (МКІ, 1982р.), співавтори: Зайцев В.В. Мартинець Б.М.; «Специальные устройства судов с горизонтальной грузообработкой. Часть 1. Аппарели» (МКІ, 1984р.), співавтори: Зайцев В.В. Бугаєнко Б.А.; “Специальные устройства судов с горизонтальной грузообработкой. Часть 2. Закрытия грузовых помещений, подъемники». (МКІ, 1985р.) співавтор: Зайцев В.В.; “Якорно-швартовные устройства. Якорное устройство».(МКІ, 1987 р.); “Проектирование якорных и швартовных устройств. Швартовные устройства». (МКІ, 1988р.), співавтори: Зайцев В.В. Жуков Ю.Д.; “Практикум по судовым устройствам». (МКІ, 1990р.) співавтори: Зайцев В.В., Бугаєнко Б.А.; “Проектирование якорных и швартовных устройств. Якорные устройства», 2-е изд. «Проектирование якорных ишвартовных устройств. Швартовные устройства», 2-е изд. «Проектированиерулевых устройств» Часть 1. (МКІ, 1992р.), співавтори: Зайцев В.В., Жуков Ю.Д.; “Якорно-швартовные устройства». співавтори: Зайцев В.В., Єганов О.Ю., Толишев Е.В., Зайцев Вал. В. в-во “Шамрай”, 2002 р.

Всього надруковано 130 наукових робіт.

Тел.: (0512) 39-73-68

E-mail: yuriy.korobanov@nuos.edu.ua